Co nabízíme

Nátěrové hmoty

Nabízíme průmyslové nátěrové hmoty na konstrukce, betony, podlahy, střechy a pro speciální použití do velmi agresivního a chemického prostředí.


HEMPEL

HEMPEL

Společnost CORROTECH TRADE s.r.o. je výhradním distributorem nátěrových hmot HEMPEL pro oblast severní Čechy.

Oficiální zastoupení nám umožňuje sdílet důležité informace z výzkumu, vývoje a trendů v oblasti průmyslových nátěrových systémů a současně pro nás znamená závazek zajistit našim zákazníkům potřebný kvalitní servis a služby v oblasti povrchových úprav. Skladové zásoby pro své zákazníky máme přibližně 60 000 litrů nátěrových hmot a jejich tónování provádíme na vysokokapacitních zařízení s denní produkcí až 2 500L tónovaných produktů. Během krátkého časového úseku dokážeme dodat ten správný produkt ve standardním odstínu (včetně vzorkovnic RAL, NCS a BS) pro Váš velký projekt, nebo jen menší zakázku. Dle požadavků zákazníků jsme schopni dodat i speciální odstíny doplněné o hliníkový pigment.

Naše prodejní sklady, mj. vybavené tónovacím zařízením a spektrofotometrem, umožňují našim zákazníkům rychle vykrýt požadované zakázky a to v atraktivní otevírací době.


CORROCOAT

CORROCOAT

Antikorozní technologie CORRCOAT poskytují jedinečný nástroj v boji proti vlivům náročných provozních prostředí. Kombinace vysoce účinných kompozitních materiálů a zkušeností ve strojírenství vám dávají možnost mít navrch při boji proti korozi.

Produkty Corrocoat jsou zákazníkům k dispozici s cílem chránit kritické provozy a konstrukce před účinky koroze a pomáhat snížit konečný součet nákladů na opravy, údržbu, výměny a prostoje.

Kompozitní materiály Corrocoat se mohou používat k rekonstrukci zkorodovaných a opotřebených zařízení, přičemž taková oprava je odolná a trvanlivá.

V případě že je prevence lepší než řešení následků. Může nátěr nového zařízení prodloužit jeho životnost a zlepšit výkon. Čerpadla, ventily, potrubí, skladovací nádrže a procesní nádoby – všechna tato zařízení těží z odborného ošetření produkty Corrocoat.

Výrobky a služby společnosti Corrocoat přinášejí pocit jistoty v nejnáročnějších průmyslových odvětvích na světě  - od rafinérií ropy, vrtných věží na moři až po úpravny vody a jaderné elektrárny. Produkty Corrocoat se vyplatí


REZORECT

REZORECT

Výrobky určené k technickým opravám od společnosti Rezorect jsou založeny na nejmodernější technologii polymerů. V praxi bylo ověřeno, že výborně fungují v těch nenáročnějších podmínkách a lze je kdykoli a kdekoli použít k opravám zařízení využívaných v agresivních průmyslových provozech.

  • Opravy na bázi kovů
  • Opravy na bázi keramiky
  • Nouzové opravy

Účinní řešení Rezorect jsou využívána v celé řadě průmyslových odvětví a to jak z důvodu zkrácení doby odstávky, tak i snížení nákladů na údržbu. Jde například o energetický průmysl, průmysl odpadních vod, ropný a plynárenský průmysl, petrochemický průmysl, výrobu celulózy a papíru, důlní průmysl, zpracování minerálů, námořní průmysl a průmysl udržitelné energie.


ICS COATINGS

ICS COATINGS

Průmyslové nátěrové hmoty ICS COATINGS  nacházejí široké uplatnění v aplikacích na ocelové a betonové konstrukce, průmyslové podlahy, v energetickém a chemickém průmyslu.


Dekorativní nátěrové hmoty

StarColor

Naše střediska najdete v Mostě a v Brně, kde zároveň provozujeme malo/velkoobchodní prodejny značky StarColor s ucelenou nabídkou dekorativních nátěrových hmot a doplňkového sortimentu pro malíře a řemeslníky.


Protipožární nátěrové hmoty

Nabízíme protipožární nátěrové hmoty na ocelové a betonové konstrukce a také na dřevo.

Stříkací technika

Jsme dodavatelem vzduchové a airless stříkací techniky a originálních náhradních dílů Graco, Storch a Airlessco. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis stříkacích zařízení. Dále se zabýváme realizací lakovacích kabin včetně distribuce filtračních materiálů pro lakovací kabiny. Naši zaměstnanci disponují odbornými praktickými znalostmi a pravidelně se zúčastňují školení, kde si své znalosti dále rozšiřují.

Tryskací technika

Zabýváme se distribucí kompletní technologie a příslušenství pro mobilní, stacionární, vakuové, vnitřní i průběžné tryskání, tryskání vodním paprskem a automatické tryskací technologie. Jsme výhradním dodavatelem zařízení Bristle Blaster pro tryskání bez abraziva pro ČR. Dále se zabýváme realizací tryskacích boxů, distribucí zařízení pro recyklaci a odsávání abraziva a distribucí zařízení pro výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Naši zaměstnanci disponují odbornými praktickými znalostmi, které si pravidelně rozšiřují účastí na školeních a workshopech.

Abraziva

Jsme dodavatelem široké škály kovových a nekovových abraziv jako jsou například abrazivo TI-GRIT, ocelová drť a broky, australský granát, korund, balotina a mnoho dalších.

Inspekce

Disponujeme vlastními pravidelně školenými korozními inspektory / inženýry, kteří jsou držiteli certifikátů FROSIO a APC. Jsme členem asociace korozních inženýrů (AKI). Nabízíme kompletní inspekční a konzultační služby v oblasti protikorozních povrchových úprav (PKO), včetně vypracování odborných posudků a návrhů PKO. Jsme schopni vystavit protokoly o kontrole protikorozních povrchových úprav s výstupem naměřených dat, fotodokumentací a všemi dalšími náležitostmi inspekční zprávy, včetně zohlednění speciálních požadavků zadavatele. Inspekční protokoly a zprávy lze také na přání vystavit v anglickém či německém jazyce se všemi mezinárodně požadovanými parametry.

  • Inspekční pomůcky

CORROTECH ENGINEERING

Zabýváme se vývojem, testováním technologií a speciálních nátěrových hmot v našem servisním a testovacím středisku v Komořanech u Mostu, které je vybaveno moderní stříkací a tryskací technikou. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti povrchových úprav a v našem týmu najdete pravidelně školené pracovníky s odpovídající certifikací pro provádění speciálních aplikací v rámci povrchových úprav. V případě potřeby jsme schopni zajistit odpovídající techniku, personál a výrobní prostory nad rámec našeho vybavení a tím Vám napomoci k realizaci úspěšné zakázky v rámci projektu jakéhokoliv rozsahu.

Akce

Aktuality

PF 2021: Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za projevednou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i praco… přečíst více

Více aktualit

Kontaktujte nás

CORROTECH TRADE s.r.o.
Topolová 1456
43401 Most

+420 414 120 298
info@corrotech.com

Kontakty GDPR